Sahibinden 90 gün mekanik garanti ve 7/24 yol yardımı dahil

İlan Tarihi: Per, 07/06/2017 - 00:53
İlan No: 13

Advertise

63.000,00
- TL
Advertise: 
Arazi, SUV ve Pick-up: 
Şehir: 
İSTANBULKADIKÖY
Satılık - Kiralık Durumu: 
Satılık
Km: 
95000
Model Yılı: 
2012
Motor Gücü: 
Motor Hacmi: 
Yakıt: 
Kapı: 
Çekiş: 
Vites: 
Renk: 
Garanti: 
Evet
Plaka / Uyruk: 
Kimden: 
Takas: 
Durumu: 

Garantili ekspertizli ikinci el araba
Oto gurmelerimiz 200 Nokta inceleme ile tüm araçları sizin için ince eleyip sık dokuyor. Sadece 6 yaş ve 120 bin KM altında, parça değişimi olmayan genç ve temiz ikinci el arabaları kabul ediyoruz.
Adresinizde 2el oto test edin.
2.El otolarımızı evinizin yahut iş yerinizin konforunda en küçük ayrıntısına ve hatta küçük kusurlarına kadar inceleyin. Üstelik ayakkabı sipariş etmek kadar kolay. Bir tık ile sipariş verin, hayalindeki ikinci el arabayı test için adresinize getirelim. Beğenirseniz kalan miktarı ödeyip noter satışını birlikte tamamlayalım.
Gerçek fiyatında, 2el araba alın.
İkinci el araç fiyatları, hergün piyasada gerçekleşen 2el oto alım - oto satış verileri analiz edilerek belirlenen gerçek piyasa fiyatlarıdır.. Tamamen Internet üzerinden hizmet veren bibip.com; plaza kirası, satış personeli vb maliyetleri olmadığı için müşterilerine alternatiflerine göre çok daha uygun fiyatlarla oto alım - oto satım imkanı sunmaktadır. Oto ilan fiyatlarımıza yüzde üç bibip.com satış aracılık hizmeti ile satış sonrası garanti ve yol yardımı bedeli dahildir..Bibip.com'un iş ortaklarıyla sağladığı esnek ödeme seçenekleri sayesinde; ekspertizli garantili 2el araçları taksitle almanız da mümkün.
90 Gün Garanti & Yol Yardımı.
Sitemizde satışta olan 2.el araçlarımıza fabrika garantisi bitmiş olsa bile 3 ay veya 3.000 KM boyunca ücretsiz 7/24 yol yardımı ve mekanik garanti verilmektedir.

Yasal Uyarı

Bu sitedeki bazı Video ve Fotoğraflar firma web sayfalarından verilen linklerdir. Referans anlamına gelmez.Sorumlu tutulamaz. Bu Sitedeki bilgilerin doğruluğu kesin değildir ve Adı geçen konu ve firmaları Google'da Üst sıralara taşımak Amaç edinmiştir.Bilgiler İnternet ortamından elde edilmiş yanlış da olabilecek bilgilerdir. Lütfen Kesin doğru bilgiler olarak değerlendirmeyiniz. Üyeliğini Onaylamış ÜYELER Profil Sayfalarında ONAYLI PROFİL OLARAK Gösterilecektir. Fakat yine de Onaylanmış Profillerin de bütün paylaşımları kendi sorumluluklarındadır. Hiçbir şekilde www.turkiyeilanlari.com websitesi sorumluluk kabul etmemektedir. Diğer bütün İçerikleri Başka kaynaklardan da Kontrol Etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır. Sadece Yetkili makamlar istediği takdirde üye IP bilgileri paylaşılacaktır. Aksi takdirde bütün bilgileriniz gizli tutulacaktır.