Çıralı - Olympos Tekne Turu Kiralık Yat Akdeniz

İlan Tarihi: Sa, 08/01/2017 - 13:02
İlan No: 68

Advertise

60,00
- TL
Şehir: 
ANTALYAKEMER
Adres ( Bölge ): 
Antalya / kemer / Çıralı - Olympos
Satılık - Kiralık Durumu: 
Kiralık
Türü: 
Ülke ve Bulunduğu Marina: 
Model Yılı: 
2010
Motor Markası: 
Motor Adedi: 
2 Motorlu
Gövde: 
Boy (Metre): 
15.00 Metre
En (Metre): 
5.00 Metre
Kamara: 
Yatak Sayısı: 
Yok
Flybridge: 
Kimden: 
Durumu: 
Takas: 
Antalya çıralı tekne turu, antalya olympos tekne turu, kemer tekne turu, kemer yat Tekne Turlarımız: 
 
  • Alibaba Pension Kendi bünyesinde bulunan Alibaba 07 İsimli Teknesi ile Çıralı ve Olympos da Misafirlerine özel Yat Turları da düzenlemektedir .
  • Gece Turları,Akşam Yemeği Turları,Müzikli eğlence Turları,Düğün Nişan,Doğum günü Kutlamaları gibi .
  • Standart turlarımız ise Sabah saat 10:00 da Çıralı ve Olympos Sahilinden Misafirlerimizi Almaya başlar Çıralı dan sonra Belirlenmiş olan koylara gidilir. (Aşıklar mağarası,Porto ceneviz,Sazak Koyu,Akvaryum Koyu) Yüzme molası verilir ve koylar gezilir.
  • Öğle saatinde belirli bir koya demir atılır ve tekne üzerinde öğle yemeği yenir ve yüzme molası verilir. Ardından diğer koylara yol alınır ve Meyve ve akşam çayı ikram edilir.
  • 17:00 Tekrar Çıralı Sahiline dönülür...
  • Çıralı da Yapılması gerektiğini düşündüğümüz en büyük aktivite Yat turu olduğu için siz misafirlerimizi özel kılmak adına teknemizi almış bulunmaktayız, birbirinden güzel Çıralı koylarını tekrardan birlikte keşfedelim...
  • Ücretlerimiz ise 1 kişi 60 TL. dir..

Yasal Uyarı

Bu sitedeki bazı Video ve Fotoğraflar firma web sayfalarından verilen linklerdir. Referans anlamına gelmez.Sorumlu tutulamaz. Bu Sitedeki bilgilerin doğruluğu kesin değildir ve Adı geçen konu ve firmaları Google'da Üst sıralara taşımak Amaç edinmiştir.Bilgiler İnternet ortamından elde edilmiş yanlış da olabilecek bilgilerdir. Lütfen Kesin doğru bilgiler olarak değerlendirmeyiniz. Üyeliğini Onaylamış ÜYELER Profil Sayfalarında ONAYLI PROFİL OLARAK Gösterilecektir. Fakat yine de Onaylanmış Profillerin de bütün paylaşımları kendi sorumluluklarındadır. Hiçbir şekilde www.turkiyeilanlari.com websitesi sorumluluk kabul etmemektedir. Diğer bütün İçerikleri Başka kaynaklardan da Kontrol Etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır. Sadece Yetkili makamlar istediği takdirde üye IP bilgileri paylaşılacaktır. Aksi takdirde bütün bilgileriniz gizli tutulacaktır.