2.EL RESTAURANT & CAFE AIRBUS A340 BÜYÜK UÇAK

İlan Tarihi: Cts, 07/22/2017 - 18:12
İlan No: 39

Advertise

100.000,00
- USD
Advertise: 
Şehir: 
Model / Tip: 
Model Yılı: 
Satılık - Kiralık Durumu: 
Durumu: 
Takas: 

UÇUŞ ÖMRÜNÜ DOLDURMUŞ, EMEKLİYE ÇIKMIŞ FİLONUN EN BÜYÜK A340 AIRBUS UÇAKLARINI TÜRKİYE NİN HERHANGİ BİR ŞEHRİNE NAKLiYESİNİ YAPIYORUZ. HAVALİMANINDA KESİMDEN SONRA İSTENEN YERDE MONTAJINI YAPARAK UÇAĞI RESTAURANT, KAFETERYA, BİSTRO, BAR, OTEL VEYA DÜŞÜNÜLEN BAŞKA BİR MEKANA DÖNÜŞECEK VAZİYETE GETİRİYORUZ.
İŞ BİTTİĞİNDE İSE UÇAK SANKİ HİÇ KESİLMEMİŞ GİBİ SİZE TESLİM EDİLİYOR.
UÇAĞIN MÜLKİYETİ, KESİM-MONTAJ DIŞINDA TALEP EDİLEN ŞEHİR VE YERE NAKİL MALİYET HESABINI DEĞİŞTİRECEĞİNDEN SON FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Yasal Uyarı

Bu sitedeki bütün ilanlar ekleyen kullanıcılarındır veya firma web sayfalarından verilen linklerdir. Referans anlamına gelmez.Sorumlu tutulamaz. Bu Sitedeki bilgilerin doğruluğu kesin değildir ve Adı geçen konu ve firmalara ilanlarını ÜCRETSİZ yayınlama hizmeti vermek Amaç edinmiştir.Bilgiler İnternet ortamından elde edilmiş yanlış da olabilecek bilgilerdir. Lütfen Kesin doğru bilgiler olarak değerlendirmeyiniz. Üyelerin bütün paylaşımları kendi sorumluluklarındadır. Hiçbir şekilde https://www.ikincielotoemlak.com websitesi sorumluluk kabul etmemektedir. Diğer bütün İçerikleri Başka kaynaklardan da Kontrol Etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır. Sadece Yetkili makamlar istediği takdirde üye IP bilgileri paylaşılacaktır. Aksi takdirde bütün bilgileriniz gizli tutulacaktır.Araç almaya karar verdiğinizde, aracın resmi evraklarını görmeden, araçla deneme sürüşü yapmadan, kesinlikle kapora vermeyiniz. Bütün Sorumluluk ilan sahibindedir.